

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 459187 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 x 40 cm |
| Szerokość | 220 cm |
| Długość | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | SATYNA, 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1150 g |
Dodaj swojej sypialni elegancji i luksusu dzięki naszemu prześcieradłu DINA. To wysokiej jakości prześcieradło, wykonane z delikatnej i miękkiej satyny bawełnianej, zapewnia doskonały komfort i wyjątkowy wygląd, który z pewnością wzbogaci wystrój Twojego wnętrza. Prześcieradło wykonane z satyny bawełnianej, łączącej w sobie gładkość i elegancki połysk satyny z miękkością i przewiewnością bawełny, co gwarantuje wygodny i spokojny sen. Wszyta gumka na całym obwodzie prześcieradła zapewnia doskonałe dopasowanie do materaca, zapobiegając przesuwaniu się materiału i utrzymując prześcieradło na miejscu przez całą noc. Gładka i błyszcząca powierzchnia satyny bawełnianej dodaje luksusowego wyglądu, nadając sypialni wyrafinowany charakter. Wysoka jakość materiału zapewnia długotrwałe użytkowanie bez utraty koloru i kształtu, co sprawia, że prześcieradło będzie wyglądać jak nowe przez długi czas. Nasze prześcieradło z satyny bawełnianej bez gumki to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie połączenie komfortu z elegancją. Wprowadź odrobinę luksusu do swojej sypialni i ciesz się wyjątkowym komfortem każdego dnia.
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
długość: 200 cm
wysokość: 40 cm
skład: 100% bawełna - satyna
gramatura: 125g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

