

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 464396 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Długość | 90 cm |
| Gramatura materiału | 550 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | frotte |
| Wzór | z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 248 g |
Elegancki ręcznik z kolekcji Mój wybór - Eva Minge to kwintesencja stylu i szyku. Miękki ręcznik o wyjątkowo wysokiej gramaturze powstał z bawełnianej tkaniny frotte. Prostą ale efektowna bordiurę wykańcza haft kolekcji Ewa Minge. Taka dyskretna dekoracja sprawia, że ręczniki z linii VENUS podkreślają elegancję i styl pokoju kąpielowego. Wysokiej jakości ręczniki sygnowane przez światowej sławy projektantkę to świetny pomysł na praktyczny prezent z okazji ślubu lub rocznicy. Miękkość i chłonność ręczniki zawdzięczają wysokiej gramaturze tkaniny bawełnianej.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
gramatura: 550 g/m2
skład: 100% bawełna
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

