

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 379830 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Średnica zew. przelotki | 6 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące, poliestrowe |
| Wzór | roślinne, z nadrukiem, w liście |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 1000 g |
Połączenie wysokogatunkowej, aksamitnej tkaniny welwetowej i efektownego wzoru przyniosło niezwykle wytworny i zjawiskowy efekt. Zasłona GOJA to kwintesencja dobrego stylu, szyku i wysmakowanej elegancji. Miękka tkanina została udekorowana trwałym nadrukiem z motywem roślinnym. Ta niebanalna zasłona sygnowana nazwiskiem Pierre Cardin to świetny wybór do nowoczesnej sypialni czy salonu urządzonego w stylu glamour. Zasłona najładniej zaprezentuje się ułożona w równomierne, miękkie fale. Zadanie to ułatwi Ci zastosowany w zasłonie system mocowania na karniszu – szerokie przelotki.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.

