

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 452620 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, hot press, welurowe, gładkie |
| Wzór | we wzory geometryczne, jednokolorowe, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 150 g |
Modna i nowoczesna poszewka z kolekcji Sofia poleca się do wnętrz w stylu skandynawskim. Uszyta z wysokiej klasy matowego welwetu dekoracyjna poszewka ozdobiona jest prostym pikowaniem w wzór jodełki, które podkreśla strukturę tkaniny. Spodnia strona poszewki pozostaje gładka. Zastosowany kryty zamek błyskawiczny ułatwia zakładanie poszewki i nie wpływa na komfort użytkowania.
Kolekcja poszewek Sofia wyróżnia się stonowanymi, lekko zgaszonymi kolorami. Minimalizm kolekcji sprawia, że doskonale wkomponuje się ona we wnętrza w komfortowym stylu skandynawskim i hygge.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 45 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 260 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

