

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 377781 |
|---|---|
| Rozmiar | 230 x 260 cm |
| Szerokość | 230 cm |
| Długość | 260 cm |
| Produkt dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, hot press, welurowe |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 2000 g |
Piękna, ekskluzywna narzuta na łóżko powstała z miekkiego, matowego welwetu. Wierzchnia warstwa to przyjemny w dotyku welwet wysokiej jakości. Spód zaś to równie miękka mikrofibra. całość połączona została za pomocą pikowania w formie geometrycznych wzorów. Prosty wzór pikowania wykonano bezszwową metodą hot press. Taka narzuta na łóżko doskonale sprawdzi się również jako cienka kołdra a nawet poza sypialnią - jako elegancka narzuta na sofę.
Łóżko to centralny punkt każdej sypialni. To ono pierwsze rzuca się w oczy po wejściu do pomieszczenia. Warto więc zadbać o jego wygląd dobierając odpowiednią narzutę. Poza właściwym rozmiarem ważna jest estetyka. Narzuta na łóżko powinna podkreślać styl sypialni i charakter jej właściciela. Narzuta na łóżko to również sposób na zachowanie pościeli w świeżości przez dłuższy czas. Kapa ochrania naszą bieliznę pościelową przed światłem słonecznym czy kurzem.
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

