

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 339477 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, poliestrowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, modne, ekskluzywny |
| Gramatura materiału | 290 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 1300 g |
Kolekcję zasłon RIA zaprojektowano z miękkiej welwetowej tkaniny, która ze względu na swoją gęstość oraz grubość dobrze kryje Twoje okna - w dzień przed promieniami słonecznymi, a wieczorami przed spojrzeniami ciekawskich. Mięsisty welwet wysokiej jakości o matowym wykończeniu doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Zastosowanie taśmy marszczącej ułatwia uzyskanie pożądanego efektu i daje możliwość upięcia zasłony na kilka sposobów. Zasłony RIA to uniwersalna dekoracja pasująca zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

