

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 337367 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 210 cm |
| Szerokość | 220 cm |
| Długość | 210 cm |
| Gumka | Nie |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
Klasyczne prześcieradło stanowi konieczny element bielizny pościelowej. Bawełniane prześcieradło szybko wchłania wilgoć i utrzymuje ją z dala od ciała. Najwyższej jakości naturalne włókna bawełniane są miękkie i gładkie. Uszyte z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny bawełnianej prześcieradło o splocie satynowym zapewnia swobodną cyrkulacje powietrza a tym samym poprawia komfort snu. Barwienie metodą reaktywną sprawia, że kolory są odporne na spieranie i działanie promieni słonecznych.
Szczegóły:
| Nie suszyć | |
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

