

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 459223 |
|---|---|
| Rozmiar | 100 x 200 x 35 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Długość | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | SATYNA, 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 700 g |
Pozwól sobie na luksusowy nocny wypoczynek! Do swojej pościeli dobierz prześcieradło z najwyższej jakości satyny bawełnianej. Dzięki zastosowaniu tej tkaniny prześcieradło ma wyjątkowy połysk, posiada jedwabistą miękkość i pozwala skórze oddychać. Ponadto łatwo się prasuje, po praniu nie traci koloru i jest bardzo trwałe. Dla Twojego komfortu prześcieradło posiada praktyczne szerokie 40-centymetrowe zakładki na boki materaca, dzięki którym nie zsuwa się z łóżka a wszyta w krawędzie gumka sprawia, że prześcieradło zawsze pozostaje na swoim miejscu. Z łatwością je założysz i zdejmiesz z materaca. Kolekcja DINA daje Ci możliwość wyboru spośród palety barw i szerokiej gamy rozmiarów!
Dane techniczne:
szerokość: 100 cm
długość: 200 cm
wysokość: 40 cm
skład: satyna 100% bawełna
gramatura: 125g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

