Zasłony welwetowe

Wybrane filtry:
  1. Rodzaj materiału
    welwetowe

Zasłony welwetowe

Zasłony to jeden z najpiękniejszych elementów wystroju wnętrza. Są one praktyczne, bo pozwalają zasłonić wnętrze pomieszczenia przed słońcem oraz zapewnić prywatność podczas długich wieczorów. Co więcej, wyglądają o wiele bardziej atrakcyjnie, niż rolety i żaluzje, a sprawdzają się równie dobrze. Efektownym rozwiązaniem są zasłony welwetowe, które skutecznie zakrywają okno, ale jednocześnie pełnią także funkcję dekoracyjną.

Wysoka jakość produktów

Wszystkie produkty, dostępne na stronie internetowej naszego sklepu odznaczają się wysoką jakością. Są sprawdzone i przetestowane przez wielu użytkowników. Dlatego śmiało można wybrać je do swojego domu, a następnie polecić znajomym. Zarówno materiał, jak i wykonanie gwarantują, że zasłony welwetowe są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu mogą służyć przez długie lata.

Przystępna cena

Wysoka jakość na szczęście nie idzie w parze z wysoką ceną. Koszt zasłon welwetowych zdecydowanie zachęca do ich kupna. W ten sposób zasłony zdobywają przewagę nad odpowiednikami, które kosztują znacznie więcej, a odznaczają się takim samym lub podobnym poziomem jakości i funkcjonalności.

Szeroki wybór

Wśród zasłon welwetowych można znaleźć rozwiązania, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego rodzaj , przeznaczenie, aranżację i wielkość. Żeby dobrze dopasować zasłony, należy zwrócić uwagę na ich kolor oraz fakturę. Te w jaskrawych odcieniach lepiej sprawdzą się w zestawieniu z łagodnym wystrojem wnętrza, stanowiąc mocny akcent. Z kolei zasłony o nietypowej fakturze, mogą dodać charakteru nowoczesnym wnętrzom lub ożywić te urządzone tradycyjne.

Wymiar zasłony

Istotną kwestią jest także wymiar kupowanych zasłon. Powinien być on dopasowany do wielkości okna oraz wysokości pomieszczenia. Zasłony welwetowe można kupić w różnych konfiguracjach, które będą odpowiednie zarówno do okien w standardowych rozmiarach, jak i do tych, wykonanych na zamówienie. Odpowiedni rozmiar zasłony zapewni właściwe umarszczenie oraz pożądany efekt prywatności.

Rodzaj mocowania

Zasłony mogą być dostępne w różnej formie. Obecnie najpopularniejsze są welwetowe zasłony na przelotkach. Jest to rozwiązanie, które pozwala w łatwy i szybki sposób przesunąć je . Inną opcją mogą być zasłony welwetowe na taśmie. Jest to popularne rozwiązanie, jednak znacznie częściej stosowane w przypadku aranżacji, wykonywanych z lżejszych materiałów. Zasłony z welwetu są na tyle ciężkie i masywne, że lepiej umieszczać się na karniszu za pomocą przelotek.

Nie tylko okno

Zasłony wykonane z welwetu nie muszą być umieszczone tylko i wyłącznie w oknach. Można je także zastosować jako zasłonę odgradzająca w pomieszczeniu, np. w pokoju dzieci, by dać im odrobinę prywatności. Innym, ciekawym zastosowaniem jest osłonięcie pomieszczeń i miejsc w domu, które naszym zdaniem powinny być ukryte przed wzrokiem gości. Niektórzy aranżując wnętrze, decydują się na zastosowanie zasłon zamiast drzwi. Jest to ekstrawaganckie rozwiązanie, jednak sprawdza się w niektórych przypadkach.

Newsletter

Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty!